Laadimine ...

Saunauksed

Kvaliteetne ukselahendus seob sauna sisustuse harmooniliseks tervikuks ning muudab leiliruumi hubaselt valgemaks ja avaramaks. GlassHouse klaasist saunauksed on stiilsed ning spetsiaalselt välja töötatud saunas kasutamiseks : 8 mm karastatud turvaklaas tagab saunaliste turvalisuse ning lisaks sellele on klaas vastupidav veele, niiskusele ning temperatuuri kõikumisele. Kuumakindel silikoontihend tagab ukse pehme sulgumise ning leil ja kuumus jääb leiliruumi. Saun esindab Soome traditsioone, rahulikkust ning looduslähedust. Saunas käimine parandab vereringet ning soodustab higistamist. Uurimused näitavad, et regulaarselt saunas käivad inimesed haigestuvad külmetus- ja viirushaigustesse vähem, samuti leevendab soe saun reumaatilisi, neuralgilisi valusid kaelas ja seljas ning närvivalusid kätes ja istmikus. Hästi mõjub saun ka radikuliidile ning erinevatele lihas- ja liigesevaludele.
Enne saunaukse hankimist mõtle järgmistele asjadele:
Mis stiilis sinu saun on? – saunauks peaks kokku sobima sinu ülejäänud sauna sisustusega. Samas võib saunauks olla inspiratsiooniks sauna sisustamisel.

Ühevärviline või disain saunauks? – võid valida saunaukseks ühevärvilise, matisatud või disainiga saunaukse.

GlassHouse on jaganud saunauksed 3 erinevasse hinnagruppi, mille hulgast leiab iga klient endale sobiva ukselahenduse.Economy sari
Economy sari
De Luxe
De Luxe
Cozy sari
Cozy sari