Laadimine ...

Aurusaunauksed

Kvaliteetne ukselahendus seob aurusauna sisustuse harmooniliseks tervikuks, pakkudes leiliruumi küllaldaselt valgust ja avarust. Klaasist aurusaunauks on omaette disainielement, mis muudab Teie aurusauna stiilseks ja modernseks.
GlassHouse klaasist aurusaunauksed on spetsiaalselt välja töötatud aurusaunas kasutamiseks. Aurusaunades on suhteline õhuniiskus üle 100 %, ning sellepärast on uste valmistamisel kasutatud materjale, mis kannatavad kõrget niiskustaset ning vett, mis tagab toote pikaajalise eluea. Aurusaunaukse lengid on valmistatud anodeeritud alumiiniumist, mis on vastupidav kõrgele niiskustasemele ja veele, tagades toote kõrge kvaliteedi ning pikaajalise kasutamise. Aurusaunaukse juures kasutatakse 8 mm karastatud turvaklaasi, mis tagab toote turvalise kasutamise. Ukse juures kasutatav silikoontihend tagab ukse pehme sulgumise ning auru jäämise leiliruumi.
Aurusaun on üks võimalustest, kuidas mugavalt ja lihtsalt aidata organismil vabaneda jääk- ja mürkainetest, parandada naha tekstuuri, elastsust ning toonust ja suurendada kosmeetiliste toodete mõju. Õigesti kasutatuna aitab aurusaun vabaneda igapäevastest pingetest, lõdvestuda ja taastuda, koguda uut jõudu ning parandada üldist kehalist ja vaimset heaolu.
GlassHouse on jaganud aurusaunauksed 3 erinevasse hinnagruppi, mille hulgast leiab iga klient endale sobiva ukselahenduse.Economy sari
Economy sari
De Luxe sari
De Luxe sari
Cozy sari
Cozy sari